Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Kalp Sohbet Kalp Chat Odaları

Kalp Sohbet Kalp Chat Odaları

Kalp Sohbet Odaları

Kalbin den geçenleri özgürce yazabilme noktası olan kalp Chat odalarımızda olan herkeslere buradan kalp ten selamlar.

Kalpten yaklaşımlar , kalpten başlatılan konular hepimiz için ayrı ayrı his ve duyarlılıktır. Bazıları hassas olduğu için söylenilen sözlerde seçici olmalıyız. Birlikte sohbet ettiğimiz in etraflıca düşünmek zorundayız. Elimizden gelenin en iyisini yapmak için düşünce tarzımıza dikkat etmeliyiz. Bazısı belki iç huzursuzluğu stresli gün yaşıyordur. Bu neden ile açtığımız veya açacağımız konuda imtiyaz sahibi olmalıyız.

Kendi kendimiz için verdiğimiz sözlerde söz tutucu olalım. Sadece geçtiğimiz yılda ne kazandık ne kaybettik bunun tezini düşünürsek kazanç ve kaybetme noktasında dikkati esas almalıyız. Bir nokta bizim için önemlidir. http://www.Kalbin.Net/ Kalp Sohbet Odaları Olarak Burada herkese teşekkür etmek istiyoruz. İlk kes burada anlattığımız bazı sözleri kendimize yardımcı pusula olarak almalıyız. Gerçek dost kara gümde belli olurmuş. Dostlarınızın sıkıntılı anlarında onlara sohbet ederek kalpten candan yürekten destek çıkmanızı temenni ederiz.

Kalp Chat Odaları

Dost demek can demektir. Sırdaş demek kendimiz demektir. Bu yüzden hassasiyetli olmalıyız surda. Hassas olmalıyız dostluk aşamasında. Konular mevzular derinleştikçe çizgisini bozmaya asil kişi ve karakterli kişi diyoruz. Aynı zamanda Türkiye’nin cet yeri olmamız hepimizin aynı ortamda olmamızı sağlamaktadır.

Bizim bütünlüğümüz noktasında kimseye taviz veremeyiz. Şu anda bizim beraberlik içerisinde olmamız bu nedenledir
Tavizsiz olmamız , beraber olmamız bizi bir aile yapmıştır. Ailemizi yıkmak isteyenler , chat odalarımızda olan sükunetimizi bozmak isteyenlere biz el ele vererek gücümüzü göstermekteyiz. Aksini zaten kabul etmemiz imkansızdır.

Biz burada hepimiz birimiz , birimiz hepimiz için varız. Varlığımızı bu şekilde herkesin kabul etmesi gerekmektedir. Bir olanları kimse yok edemez. Bunu anlamaları için elimizden geleni ardımıza koymayacağımızı herkes anlamalı. Bizim ailemiz güçlenerek bu günlere geldiği için http://Kalbin.Net Chat ve Sohbet odalarımızda olan herkes rahattır. Rahatlık evresinde öncelik ile herkes üzerine düşeni yaparak katkı saplamaktadır. Bize verdiğiniz destek bizim için çok önemlidir. Bizlere değer ve önem veren herkese çok teşekkür eder herkese bizim ile olmalarından dolayı her şey gönüllerince olsun. ..SAYGILARIMIZLA..

Kalp Sohbet Kalp Chat Odaları

admin 1169 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50