Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Sohbet Neşesi Tarz Ve Chat Odalari | Kalbin.Net

Sohbet Neşesi Tarz Ve Chat Odalari | Kalbin.Net

Sohbet Neşesi Tarz Cet

Sohbet Neşesi insanın içine yansıyan ve içinden dışına nüfuz eden hayat neşesidir. Kalplerin bir atması , hayatın mutlu olması nedeni işe neşeli bir gün beli yıllar bizleri bekler. Sıra dışı bir olgu ve içerisinde düşünce tarzı sergileyenler her zaman öncü olurlar. http://www.Kalbin.Net Sohbet Odaları Olarak Biz beraber olduğumuz her ortama ayak uydurmak zorundayız. Ama bakıyoruz ki bazı kendini bilmezler sohbet ortamında aile içerisinde söyleyemeyecekleri sözleri arkadaşına söylerken herkesin okumasını sağlıyorlar. Bu yanlış bir tutum , yanlış bir sohbet arkadaşlar.

Kimse sizin içinizde olan egolarınızı görmek zorunda değildir. Bu neden ile /shun yemeniz kaçınılmaz olur unutmayınız. Her zaman sakin olmak ve sohbeti adabında etmenizde fayda vardır. Burası sohbet için gelinen Bir Aile Mekanı olduğunu herkesin bilmesi başta önem arz eder. Aksi taktirde kurallarda yönetim kadrosuna verilen emir ile /zline veya /shun komutu keskin karar le uygulamaya alınır. Sonrasında kırılmak gücenmek yoktur.

Herkes söylediği sözün ceremesini , cezasını ya çeker , yada iyi sohbet ederek mükafat alır. Kuralsız ortam huzursuzluk olur. Huzursuz kimse kimseyi edemez. Bizler yönetim olarak bu yüzden en iyileri seçerek yönetimde görevlendirdik.

Şikayetlerde yönetim odamız olarak #operhelp odalarımız gece gündüz 7/24 saat sizler için aktif durumdadır . Buraya #operhelp yazılarak olmaktadır. Orada olan yetkili admin arkadaşlar tarafından sizlere artı vermesini bekleyin ve şikayet öneri bitince kanalda bekleme yapmak yasak olduğunu kurallara uymanızı önemle rica ediyoruz.

Sizden ricamız her zaman sakin olun. Her zaman anlayışlı sabırlı olun. Sabır kişinin kazancı , sabırsızlık kaybedişin göstergesidir unutmayalım olur mu. Biz beraberce bütünüz. Bizi bölmek isteyenler bu fırsatı vermeyin. Aile demek bütünlük demektir. Aile demek bir ağacın kökleri gibi demektir. Siz siz olun sanalda olsanız da önce aile , akabinde iş ortamınız , sonrasında ise sanal sohbet odalarınız olduğunu unutmayın olur mu.

Gerçeklerimiz bizim için öncü , ailelerimiz herkesin için birincidir. Biz ailemiz ile varız , aksi taktirde yokuz. Değerlerimize sahip çıkalım. Değerli demek dünyadaki yaşama hevesimiz. http://Kalbin.Net Sevgili dostlar ve saygı değer arkadaşlar. Umarız sohbetiniz daim , sağlığınız iyi , ömrünüz uzun olsun..

 

admin 1357 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50