Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Yunanistan Sohbet Odaları

Yunanistan Sohbet Odaları

Yunanistan Sohbet Odaları

Yunanistan Chat Odaları,Yunanistan Sohbet Odaları,Kalbin.NET Yunan sohbet arkadaşlık hizmetlerimizi beyan edeceğimiz sitemizde bugün ilk defa bir yabancı ülke adına sitemizin tanıtımı amacıyla sohbet makalemizi yazarak dünya ülkelerine uluslar arası hizmetlerimizin olduğunu alenen ilan etmiş olacağız,Türkiye sınırlarında komşu ülkeler arasında yer alan Yunanistan bir çok özelliği ile ülkemizi andırırken insanlarının sıcak kanlılığı cana yakınlığı yine Türk insanıyla aynı olarak görülmektedir.

Belki görenler bilirler ülkenin Türkiye’ye yakın olan bölgesinin coğrafyası bir birinden farklı olmadığını görmüşlerdir yunan halkından  pek tanıdığım yok tek bir aile tanıdım ve uzun zaman aynı binada birlikte yaşadık ailenin tüm fertleri gerçekten çok iyi insanlardı yemekleri veya yaşam kültürleri bize çok yakın olduğundan birlikte çok şeyler paylaştık ve çok güzel anılarımız oldu.

Hatta bu düşüncede olan bir ben değilim bir yerde kısa bir yazı okumuştum çok hoşuma gitti onu sizlerle paylaşmak isterim yazıda aynen şunu diyordu

Bir denizin iki ayrı yakası, uzaktan kardeş çocukları, aynı sofralara oturup, ayrı dilleri konuşan iki milletiz biz. Osmanlı yönetiminde yaşamış, aynı ülkeyi paylaşmışız.

Benzer özellikler değil de farklı özellikleri alsak daha rahat anlaşılacak bir yakınlıktır bu. Farklarımız,da sadece iki öge bulunur din ve dil. Bu ikisini çıkarınca kimse aradaki farkı anlayamaz. Bizi ayıran sadece bir Ege Denizidir. ne güzel cümleler kurulmuş insanların inançları dilleri ırkları ne olursa olsun hangi milletten olursalar fark etmemesi lazım insanları olduğu gibi kabul ederek sevmek gerek saygı duymak gerek.

 

Yunanistan Sohbet Odaları

 

Yunanistan Chat Odaları

Kalbin.Net sohbet ailesi olarak bizler insanların nereden hangi milletten oldukları konusunda olumsuz düşüncelere sahip kişiler değiliz ve insanları oldukları gibi kabul ederek seviyoruz saygımız sonsuzdur,ve sohbet chat kurucuları olarak tüm dünya insanına kapılarımız açıktır ve tüm insanlığa hizmet etmekten onur duyarız sohbet sitemizde farklı diyarlardan insanların bulunmasından guru duyarız ve temennimiz Yunanistan komşu ülkemizden beylerin bayanların sitemize gelmeleri,Türkiye’nin chat sitelerinin hizmetlerinden yararlanmaları vede onları tanımak arkadaş dost olmak için değerli yunan halkını sitemize davet ederiz.

Yunanistan Sohbet Odaları

admin 564 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50